Latviski

Rīgu visvieglāk iemīlēt, klejojot pa tās ielām, paceļot acis uz namu fasādēm, ieelpojot parku un puķudobju smaržas. Katrs savu lielisko Rīgu ieraudzīs citādu – steidzīgu, modernu, senatnīgu, ārišķīgu... Mēs savu Rīgu esam patiesi iemīļojuši un atklājuši ar jūgendstilu. Mūsu Rīga ir eleganta, atturīga, dažkārt valšķīga un citreiz pārdomās pieklususi. Mēs esam četri draugi, kas pēc krāšņiem pasaules apceļojumiem nolēmām nest tautās arī savas pilsētas daili, radot jūgendstila iedvesmotas piemiņas lietas.

Kas ir Jūgendstila paviljons?

Tas ir jūgendstila iedvesmotu suvenīru, dāvanu un interjera priekšmetu salons, kas durvis vēra 2006.gadā. Mēs piedāvājam plašu priekšmetu klāstu, sākot ar nelielām piemiņas lietām, sudraba rotām un zīda šallēm un beidzot ar kvalitatīvām lampām un flīzēm, kā arī jūgendstila laika keramikas izstrādājumu reprodukcijām.

Kā mūs atrast?

Jūgendstila paviljons atrodas Rīgas klusajā centrā, Strēlnieku ielā 9, iepretī Rīgas Jūgendstila muzejam.

Kā iepirkties?

Mūsu skaistās lietas jebkurā brīdī jūs varat nopirkt interneta veikalā, kas darbojas angļu valodā. Norēķinus var veikt ar pārskaitījumu vai kredītkartes maksājumiem.

Visplašāko priekšmetu klāstu un īpašo gaisotni jūs varēsiet baudīt, apciemojot Jūgendstila paviljonu. Mēs strādājam katru dienu no 10 – 18.

Sazinieties ar mums un mēs labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem:

Telefons +371 28 367 112

Epasts info@artnouveauriga.lv